Suity 3/4
Začátek akce: neděle 12. 10. 2025 19:00
Konec akce: neděle 12. 10. 2025 21:00
Místo: Divadlo Příbram - Velká scéna
Odkaz na web: http://www.divadlopribram.eu/program-a-aktuality/#dd_900b1d244d1eaa73c93cec62e65cf630
Vstupenky: https://tickets.colosseum.eu/incoming.aspx?eventid=3567329&mrsid=33
Komponovaný večer současného tanečního divadla, choreografové Attila Egerházi, Petr Zuska, Šimon Kubáň a Vlasta Schneiderová si vybrali hudbu z naši národní "pokladnice" českých hudebních skladatelů: Bedřich Smetana, Antonín Dvořák a Leoš Janáček. Taneční zpracování hudby českých skladatelů je cestou k hlubšímu pochopení konkrétních skladeb, osloví tak kulturní, zejména velmi zkušenou hudební veřejnost a uvede ji do kouzelného světa tanečního divadla.
Další akce v tento den:
Poutní cesty Blaník–Říp a Říp–Blaník vedou i přes region Brdy a Podbrdsko
Poutní cesty spolku Cesta Česka propojují významná místa české krajiny a vytvářejí pomyslný okruh kolem Prahy. Jedna z tras vede také regionem Brdy a Podbrdsko, a proto přinášíme informace o projektu i doprovodné akci Den Českého Anděla. Putování nabízí inspiraci pro objevování širšího o..
Přečíst článek >Další články v blogu:
- Dřevěný jelen nově zdobí brdský vrchol Praha. Označník citlivě rozvíjí turistickou infrastrukturu v Brdech
- Naplánujte si jarní výlet - Kam vyrazit do Brd z Prahy, Plzně nebo Příbrami?
- Pozvání na jarní pouť za perlami Berounska, Brd a Podbrdska
- Velikonoce na Svaté Hoře 2026
- Tajuplnými lesy k Třemšínu: Nová naučná stezka v Brdech má dobrodružného ducha a představuje Brdy v nových souvislostech












