Divadlo Já to jsem: Potopa

Začátek akce: neděle 5. 7. 2026 15:00
Konec akce: neděle 5. 7. 2026 16:30
Místo: Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami

Představení je pro malé i velké diváky od tří do sto a více let. 

Délka představení: 50 minut 
Pro publikum: 3+ 

Scénář, režie, hraje: Vítězslav Marčík ml. 
Loutky: Vítězslav Marčík ml. 
Scéna: Vítězslav Marčík ml., Eliška Marčíková 

Divadlo Já to jsem je potulné seskupení loutek a herců z Jižních Čech. Je součástí rodinného divadla Víti Marčíka. Divadlo vzniklo v roce 2007 v Drahotěšicích na statku u Marčíků.  

Vstupenky na představení jsou k dostání na pokladně Památníku Antonína Dvořáka nebo v síti GoOut. 

Fotogalerie

Já to jsem: Potopa

Další akce v tento den:

132196767_215403620176376_7407603203332576868_n144458330_117915210211610_8496438487162264148_n130782133_1088022544974434_8540765373113358195_n116018361_1577259575778535_3585993865837380925_n146953595_1662597043922602_6607472452839485425_n
Novinky z Brd a Podbrdska přímo do e-mailové schránky.