Letní kapela v Junior klubu
Začátek akce: sobota 13. 12. 2025 19:30
Konec akce: sobota 13. 12. 2025 23:00
Místo: Příbram – Junior klub
Letní kapela se i letos vydává na své tradiční vánoční turné. Hudebníci kolem Jaromíra 99 na něm představí písně ze svých dvou alb – debutu Letní kapela a aktuální desky Jako pes. Obě nahrávky vznikly pod producentským vedením Dušana Neuwertha ve studiu Sono a vyšly u vydavatelství Supraphon.
Na koncertech zazní nejen skladby z těchto alb, ale i další písně z Jaromírovy autorské tvorby.
Speciálním hostem turné bude spisovatel Jaroslav Rudiš, který jako ´předskokan´ před koncerty přečte ukázky z knihy Sudety: Ztracený ráj.
Fotogalerie
Další akce v tento den:
Kde se v Brdech ukrývá Kočka, Beran nebo Kuchyňka?
Kočka, Bábovka, Kazatelna, Koníček, Beran, Koruna, Kobylí hlava nebo Kuchyňka. Stačí otevřít mapu Brd a mezi lesy, údolími a hřebeny se začnou objevovat názvy, které jako by patřily spíše do starého vyprávění než do turistického průvodce.
Další články v blogu:
- Kam vyrazit za letním odpočinkem? Objevte kouzlo Brd a Podbrdska
- Naučná stezka Svatojanské proudy je dočasně uzavřena
- Brdoviny 2026: letní inspirace, regionální příběhy a kalendář akcí na jednom místě
- Příbram v červnu ožije hornickým setkáním. Na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program
- Digitální návštěvnická karta Berounska, Brd a Podbrdska pokračuje. Druhý ročník přináší nové zážitky i více partnerů













