Jarní výlet s přespáním
Začátek akce: sobota 6. 4. 2024
Konec akce: neděle 7. 4. 2024
Místo: Dobříš
Dva dny plné zábavy, nových kamarádů, spousty překvapení a v neposlední řadě také odpočinku a pohody pro rodiče. :-) Tentokrát se vydáme za medvědy do Kolína! Vlakem pojedeme na kolínské nádraží, užijeme si procházku městem, navštívíme sochu a pomník medvědů, kostel sv. Bartoloměje a u něj nádherné Zahrady na Parkáně. Najdeme si samozřejmě čas i na oblíbené hry a soutěže, nebude chybět ani překvapení. :-)
Přespíme v kolínské sokolovně, která nám poskytne zázemí a super vybavení na nejrůznější sportovní aktivity. Večer nás čeká super tématické promítání filmu Pojďte pane, budeme si hrát.
Přihlašujte se přímo naší animátorce Sáře na tel. číslo 736 229 236. Více informací na www.veselarodina.org
Další akce v tento den:
Tajuplnými lesy k Třemšínu: Nová naučná stezka v Brdech má dobrodružného ducha a představuje Brdy v nových souvislostech
Nová naučná stezka Tajuplnými lesy Arcibiskupství pražského láká na deset kilometrů dlouhý výlet v tichém srdci Brd. Trasa v okolí Třemšína nabízí hravá zastavení pro děti, zajímavosti z historie i krásné výhledy do brdské krajiny. Vyrazily jsme ji projít s malými turistkami — a tady je ..
Přečíst článek >











