Koupaliště a bazény Brdy a Podbrdsko
Stín hlubokých brdských lesů nabízí v léte příjemný chládek. Někdy i tak přijde ale vhod koupaliště nebo bazén. Koupání k létu patří a bez něj by to nebylo ono. Oblast Brd a Podbrdska nabízí nejen celou řadu koupališť, ale i spoustu možností přírodního koupaní v některé z nádrží. A samozřejmě nechybí ani kryté bazény pro chladnější období.
Koupaliště Obecnice
Venkovní bazén, tenis, volejbal, nohejbal, dětský koutek, občerstvení.
Oblast: Obecnice
Zobrazit detail >Koupaliště Sadoň
"Letní koupaliště se skluzavkou, dětským koutkem a hřištěm na volejbal a nohejbal
Oblast: Rožmitál p.T.
Zobrazit detail >Kujalův lom
Koupaliště v býv. lomu, kde se každoročně pořádá soutěž ve skocích do vody High Jump.
Oblast: Hříměždice
Zobrazit detail >Poutní cesty Blaník–Říp a Říp–Blaník vedou i přes region Brdy a Podbrdsko
Poutní cesty spolku Cesta Česka propojují významná místa české krajiny a vytvářejí pomyslný okruh kolem Prahy. Jedna z tras vede také regionem Brdy a Podbrdsko, a proto přinášíme informace o projektu i doprovodné akci Den Českého Anděla. Putování nabízí inspiraci pro objevování širšího o..
Přečíst článek >Další články v blogu:
- Dřevěný jelen nově zdobí brdský vrchol Praha. Označník citlivě rozvíjí turistickou infrastrukturu v Brdech
- Naplánujte si jarní výlet - Kam vyrazit do Brd z Prahy, Plzně nebo Příbrami?
- Pozvání na jarní pouť za perlami Berounska, Brd a Podbrdska
- Velikonoce na Svaté Hoře 2026
- Tajuplnými lesy k Třemšínu: Nová naučná stezka v Brdech má dobrodružného ducha a představuje Brdy v nových souvislostech












